Magnetiga LED siinivalgustid

Magnetiga LED siinivalgustid on uue aja trend ning nutikas valik, mis lisab interjöörile kaasaegset elegantsi, olles samal ajal funktsionaalne ning minimalistilk.

Oled valgustite maailmas veel roheline?

Siin on sulle kiire ülevaade mõistete ja selgitustega, et oskaksid paremini orienteeruda:

PROLUMEN

Kõik Prolumen valgustid on 5-aastase garantiiga, seega kindel valik, mis püsib kaua töös!

ZOOM

Valgusti valgusnurk on reguleeritav, zoom funktsiooniga valgustid on praktiline valik näiteks galeriisse, näitustele, vaateakendele jpm, kus soovid fokuseerida valgusvihu mingile kindlale alale/esemele.

TRIAC/DALI

Valgustil on hämardamisvõimalus.

Dimmer on body

Valgustil on hämardamise võimalus ning selle kasutamiseks asub nupp valgusti korpusel.

Must/valge

See on valgusti korpuse värv.

Kärgfilter

Valgusti on varustatud kärgfiltriga, mis on abivahend vähendamaks valguse pimestamise efekti.

8/10/30W

Mida suurem arv, seda suurem on valgusti võimsus ja energiakulu.

650/1000/3000lm jne

Luumenitest saad välja lugeda, kui intensiivne on valgus. Mida suurem arv luumeneid, seda intensiivsem valgus.

lm/W

Mida kõrgem on see nr, seda efektiivsem on valgusti. Väiksema energiakuluga saad suurema valgustugevuse. 

20°/36°/90° jne

Valgusvihu laiusnurk, mida suurem number seda laialivalguvam valgusvihk.

12-60°

Kui kraadide vahel näed sidekriipsu, tähistab see valgusti zoom funktsiooni valgusnurga miinimum ja maksimum ulatus.

IP20

Kaitseklass, mis võimaldab valgustit kasutada siseruumides. Esimene number (2) tähistab tolmukindluse astet ja teine number (0) veekindluse - mida kõrgem number, seda rohkem kaitstud on valgusti.

Toote nimetuse lõpus number 930/840/927 jne

Esimene number tähistab värviedastusindeksit (CRI). 

8.. = 80, 9 = 90/92/97

Järgmised 2 numbrit tähistavad valgustemperatuuri.

..27 = 2700K soe valge 

..30 = 3000K soe valge 

..40 = 4000K päevavalge 

..57 = 5700K külm valge Miks on valgustuse kvaliteet oluline?

Kvaliteetne valgustuslahendus on oluline osa meie igast päevast. See mõjutab nii meie produktiivsust kui ka mugavust. On oluline, et ruumides, kus inimesed tihti puhkavad, töötavad, tegutsevad, oleks tagatud valgus, mis ei väsitaks silmi ning kataks kõik vajalikud alad ilma häirivate takistusteta.

Kuhu on siinivalgustid mõeldud? 

Siinivalgusti on hea valik paljudesse erinevatesse siseruumidesse - koju, kontorisse, teatrisaali, muuseumi, esindussaali jpm. Tänu siinivalgustite erinevatele paigaldamisvõimalustele saab kujundada valgustuslahenduse täpselt enda soovide järgi. Lisaks on meie PROLUMEN siinivalgustid pika eluea ja tavalisest pikema, 5-aastase garantiiajaga.

Milliseid erilisi siinivalgusteid leiad LED House valikust?

Meie valikust leiad lisaks traditsioonilistele siinidele ka modernseid magnetiga siine koos spetsiaalsete valgustitega, need on hea valik neile, kes soovivad ilma suurema pusimiseta valgustite asetust jooksvalt ise muuta. Magnetiga siinivalgustid on praktilised, stiilsed, turvalised (kõigest 48V) ning muudavad iga ruumi valgustamise tavapärasest lihtsamaks ja mugavamaks.

Lisaks magnetiga siinivalgustitele pakume ka traditsioonilisi siinivalgusteid igale maitsele. Olgu teie eelistuseks modernne või klassikaline, meie valikust leiate kindlasti midagi, mis sobib teie kodu või töökeskkonna interjööriga suurepäraselt kokku.

Mis on 3F siin ja milleks ta hea on?

Meie traditsioonilised siinivalgustid on paigaldatavad 3-faasilisele siinile. See võimaldab kasutajal omada valgustite üle rohkem kontrolli ja lubab valgusteid eraldiseisvalt reguleerida. Näiteks: pannes kolm valgustit 3F siinile, on võimalik igale valgustile määrata eraldiseisvalt valgustemperatuur, hämarusaste ning suund

Meie tootevalikus on lisaks kvaliteetsele siinivalgustite valikule ka hoolikalt väljavalitud voolusiinid, mis on vastupidavad ja sobivad paljudesse erinevatesse keskkondadesse, mis on temperatuurivahemikus -20°C kuni +40°C

Miks on värviedastusindeks oluline?

Meie valikus olevate siinivalgustite värviedastusindeks algab CRI90-st ning mitmel valgustil on see ka harukordselt kõrge CRI97. Kõrge värviedastusindeks tähendab, et valguse alla jäävate alade ja esemete loomulikke värve ei moonutata ja toonid säilitavad oma tõetruuduse.

Oleme oma tootevalikusse valinud nimme erineva disaini, suurusega ja omadustega siinivalgusteid, et igaüks leiaks just endale sobiva. 

Näiteks:

 • Bakewell ja Flamingo mudelite seeria esindab kompaktseid siinivalgustite variante. 
 • Westminster ja Lizard on neile, kes otsivad lineaarset ja/või lapikut siinivalgustit. 
 • Durhamid ja Bristolid esindavad klassikalist silindrikujulist disaini.
 • Firenze tõstab tänu muudetavale valgusvihule esile iga kunstiteose ja sisustuselemendi.
 • Verdun sobib ideaalselt silmapaistvaks sisustuselemendiks oma ümmarguse disaini ja pööratava valguse suuna poolest. 
 • Ka Bolton rippvalgusti on ideaalne sisustuselement just tänu oma eristuvale välimusele.

Mis on hämardamistehnoloogia ja milleks see kasulik on?

Paljudele siinivalgustitele on lisatud ka TRIAC või DALI hämardamistehnoloogia, tänu millele on võimalik ruumis valguse eredust vastavalt vajadusele muuta. 

Näiteks tekitab see võimaluse ööseks panna lastetoas valgus nii hämaraks, et see ei takista lastel uinumist, kuid samas ei teki toas ka hirmutavat kottpimedust. Veel võib hämardamistehnoloogia tulla kasuks näiteks teatris, kus etenduse alguseks on vaja saalis valgusteid sujuvalt minimaalse valgustugevuse peale hämardada. Koosoleku- ja klassiruumides tuleb hämardamise omadus kasuks aga näiteks esitluse esitamise ajaks, et kuvatu nähtavus oleks parem. 

Millised valgustemperatuurid sobivad kuhu?

Lisaks leiad meie tootevalikust erinevaid valgustemperatuure: alates 2700K soojast valgest kuni 5700K külma valge valguseni. Näiteks oleme paigaldanud Hektor Container hotelli valgustid, mis hommikuti valgustavad külma valge valgusega, et külalised saaksid hommikusöögiks reipamalt ärgata ning sooja valge valgusega õhtupoolikutel, et ööuneks valmistumiseks rahulikum atmosfäär luua.

Kui valid LED siinivalgusteid koju, siis soovitame neutraalsemaid ja külmemaid valgustemperatuure näiteks vannituppa, kööki, lugemisnurka ja elutuppa ning soojemaid valgustemperatuure magamistuppa ja lastetuppa. 

Miks on kasulik valguse suuna ja valgusnurga reguleerimise võimalus?

Siinivalgustitel on üks positiivsetest omadustest ka valguse suuna ja valgusnurga reguleerimise võimalus.

See võimaldab suunata valgust täpselt nendele aladele, mida valgustada on vaja. Kunstiteoste või sisustuselementide esiletõstmiseks on LED House valikus näiteks suunatavad ZOOM funktsiooniga Prolumen siinivalgustid, et positsioneerida valguse langemine esemetele nii efektselt kui võimalik.Vaata meie tehtud tööde lehelt kindlasti ka Alexela kontserdimajja paigaldatud suunatud siinivalgustite lahendust!

Mis roll on LED siinivalgustitel energiasäästlikkuses?

LED-tehnoloogia kasutamine vähendab oluliselt energiatarbimist, aidates säästa nii raha kui ka keskkonda. Lisaks on valgustitel pikk eluiga, mis tagab pikaajalise ja usaldusväärse valgustuse. 

Miks valida just LED House sortimendist enda valgustid?

LED House siinivalgustid on hoolikalt sortimenti valitud ning omavad pikka garantiiaega. Toetame oma kliente nii valgustusprojektide koostamisel kui ka paigaldamisel. Tehtud tööde alt leiad ka mitmeid valgustuslahendusi, mille oleme juba edukalt valmis saanud. Sealt leiad laoruume, restorane, kauplusi, kunstiteoste valgustuslahendusi ning veel mitmeid töid, millega kliendid väga rahule on jäänud. Lisaks näed sealt ka meie klientide positiivset tagasisidet!

Positiivsete omaduste kokkuvõtteks: 

  1. Lai valik valgustemperatuure. Meie valikust leiad siinivalgusteid soojast valgest kuni külma valge valguseni ning ka mudeleid, millel variant ise valgustemperatuur valida. 
  2. Energiatõhusus. LED-valgustid tarbivad väga vähe energiat võrreldes traditsiooniliste valgusallikatega (nt hõõglambid, halogeenid). Nad muudavad elektri valguseks tõhusamalt, mis omakorda aitab vähendada energiakulusid ja olla keskkonnasõbralikum.
  3. Pikk eluiga. Meie valgustid kestavad mitu korda kauem kui hõõglambid või kompaktlambid, mis tähendab vähem sagedasi väljavahetamisi.
  4. Pikk garantiiaeg. Enamus meie valgusteid on 5-aastase garantiiga.
  5. Välimus. meie siinilambid sobivad igasse interjööri. Sealjuures oleme arvestanud, et valgustite valik oleks mitmekesine ja et neid saaks paigutada ruumidesse nii kujunduselemendina kui ka tagasihoidliku lisandina, mis tõstab valgusti asemel esile valgustatud ala või elemendi.
 • Suunatav valgus. Enamus meie siinivalgusteid on suunatava valgusega, muutes ruumide valgustamise veelgi kohandatavamaks. Lisaks leiad ka ZOOM funktsiooniga valgusteid, mis on efektielementide esiletõstmiseks ideaalne valik. 
 1. Lai kasutusalade võimalus. Siinivalgustid sobivad igasse ruumi, olenemata ruumi otstarbest. Paigaldada on võimalik näiteks kööki, magamistuppa, elutuppa, koridori, muuseumi, teatrisaali, poodi, telestuudiosse ja paljudesse muudesse ruumidesse. 
Võta ühendust meie professionaalse müügitiimiga ja tule tasuta konsultatsioonile, et tagada ka enda ruumides kvaliteetseim valgustuslahendus, mis vastab just sinu standarditele!

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine