Oleme Teie valguslahenduste partner

LED House on Eesti ettevõte, kes pakub arhitektidele ja disaineritele kvaliteetseid valgustuslahendusi, mis vastavad klientide reaalsetele vajadustele. Koostöös suudame pakkuda lahendusi, mis lähtuvad tellija eelarvest ja spetsifikatsioonist, tagades suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte.

Pakume hoolikalt valitud ja testitud tooteid, mis on kategooriate kaupa selgelt jaotatud, et Teie jaoks oleks sobiva toote valimine mugavam ja efektiivsem. Meie jaoks on oluline võtta sortimenti kvaliteetseid ja kõrge tehnilise võimekusega tooteid, nii saame pakkuda igale kliendile parimat võimalikku lahendust!

Laialdased teadmised ja kogemused valgustusvaldkonnas võimaldavad meil ellu viia Teie ideid ja pakkuda kvaliteetseid alternatiive, mis vastavad nii kliendi kui ka arhitekti vajadustele. Meie valgustid on loodud eelkõige töökeskkonna ergonoomilisemaks muutmiseks. Samuti loovad meie valguslahendused erinevatesse müügisaalidesse kutsuva atmosfääri ja tagavad iga toote efektse väljapaneku.

Meie kodulehelt leiad tipptasemel tootevaliku, sellega aga meie võimalused ei piirdu - igale visioonile leiame vajalikud alternatiivid. Leppige meiega aeg kokku ja tulge konsultatsioonile või kutsuge meid enda juurde. Nii saame alustada heade suhete loomist - usaldus on meie jaoks väga oluline!

Klientide rahulolu ja läbipaistev teeninduskultuur on meie prioriteedid. Usume, et hea suhe kliendiga on võtmetähtsusega, seetõttu oleme pühendunud pakkuma parimat võimalikku teenust. Ootame Teid meiega koostööd tegema ja aitame Teie ideed ellu viia!

LED House võimekus on täna ise mõõta värvispektrit, RG väärtust, CRI väärtust, LUX'e, värelust, LED värvustemperatuuri. Tänu sellele teame, mida pakume ja toodete kohta saame alati anda kaasa ka Eestis koostatud valgusraporti.

Müügispetsialistid

Liina Tarve
LED ribad, alumiiniumprofiilid, toite- ja juhtimisseadmed email-liina Kirjuta email. +37256800979
Kristi Truu
Kaubandus- ja äripindade valgustid, moodsa kodu valgustid email-kristi Kirjuta email. +37256800926
Raimo Laosma
Lao ja tööstushooned, välisvalgustus email-raimo Kirjuta email. +37256700704

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine