Suured LED paneelid, moodulvalgustid Kõik laotooted -22%

Energiasäästlikud LED paneelid äripinnale, kontorisse ja büroosse. Kiire ja lihtne paigaldus moodullakke. 

Moodullaes on 600x600 paneelide asukohta imelihtne muuta - see omadus tuleb kasuks erinevates produktiivsetes ruumides, kus valgustatakse töölaudu ning valguse langemisnurk ning minimaalne varjude teke mängib olulist rolli.

LED paneelid on õhukesed, elegantsed ja energiatõhusad valgustuslahendused, mis on mõeldud kasutamiseks nii kodudes kui ka erinevates äriruumides. Need suure tõhususega paneelvalgustid pakuvad tasakaalustatud ja selget valgustust.

Energiatõhusus on samuti eelis! LED paneelid tarbivad väga vähe energiat, säästes seeläbi elektriarvetelt ning olles keskkonnasõbralikud.

Laepaneelid on saadaval sooja valge, päevavalge ja külma valge valguse valikutega. Eluruumidesse soovitame soojemat valgust ning produktiivsetesse ruumidesse päevavalget.

Lisaks vajab LED valgustus vähem hooldust kui traditsiooniline valgustus, on vastupidavam ja pikema elueaga. Paneelid on lihtsasti paigaldatavad, hooldatavad ning neid on moodullaes väga lihtne ümber paigutada. Tänu sellele on lihtne töökoha valgus optimeerituna hoida ka siis, kui töölaudade asukohad muutuvad.

Kokkuvõttes on LED paneel suurepärane valik, kui soovid säästa raha ja energiat, luues samal ajal moodsa, mitmekülgse ja praktilise valgustuslahenduse oma ruumi jaoks.

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine