Lineaarsed valgustid

Kvaliteetsed ja soodsad, enamjaolt bürooruumides kasutatavad LED valgustid, mida saab erinevaid lahendusi kasutades paigaldada just oma soovidele vastavalt.

Ei ole veel valgustite maailmaga sina-peal?

Kasuta seda tabelit, et toodete vahel paremini orienteeruda!

PROLUMEN

Kõik Prolumen valgustid on 5-aastase garantiiga, seega kindel valik, mis püsib kaua töös!

600/1200/1500

Tähistab lineaarse valgusti pikkust millimeetrites.

üles-alla

Selle märkega valgustid valgustavad kahes suunas. 

TRIAC/DALI

PUSH/0-10V

Valgustil on hämardamise võimalus.

Dimmer on body

Valgustil on hämardamise võimalus ning selle kasutamiseks asub nupp valgusti korpusel.

Must/valge

See on valgusti korpuse värv.

8/10/30/58W

Mida suurem on väärtus, seda suurem on valgusti võimsus ja energiakulu.

650/1000/3000lm jne

Luumenitest saad välja lugeda valguse intensiivsuse. Mida suurem arv luumeneid, seda intensiivsem valgus.

lm/W

Mida kõrgem on see väärtus, seda efektiivsem on valgusti. Väiksema energiakuluga saad suurema valgustugevuse. 

20°/36°/90° jne

Valgusvihu laiusnurk, mida suurem number seda laialivalguvam valgusvihk.

IP20/IP40/IP44 

Kaitseklass, mis võimaldab valgustit kasutada siseruumides. Esimene number (2/4) tähistab tolmukindluse astet ja teine number (0/4) veekindluse - mida kõrgem number, seda rohkem kaitstud on valgusti. 

Näiteks IP20 ja IP40 kaitseklassiga valgustid sobivad kasutamiseks ainult kuivadesse siseruumidesse, IP44 sobib aga ka niiskematesse tingimustesse. 

Toote nimetuse lõpus number 930/840/927 jne

Esimene number tähistab värviedastusindeksit (CRI). 

8.. = 80, 9 = 90/92/97

Järgmised 2 numbrit tähistavad valgustemperatuuri.

..27 = 2700K soe valge 

..30 = 3000K soe valge 

..40 = 4000K päevavalge 

..57 = 5700K külm valge 


Kui valgustil on toodud valgustemperatuurid eraldi välja (näiteks: 3000K+4000K), siis on valgustil nende valgustemperatuuride võimalused, tavaliselt muudetavad nupuga.
LED House sortimendist leitavad lineaarsed valgustid on kvaliteetsed ja pika elueaga - kõik PROLUMEN valgustid on lausa 5-aastase garantiiga!

Miks on kontorivalgustina just lineaarsed valgustid eelistatumad?

  • Energiatõhusus. LED-valgustid tarbivad võrreldes traditsiooniliste valgusallikatega oluliselt vähem energiat, see omakorda aitab vähendada elektriarveid ning samal ajal ka keskkonnamõju. See omadus muudab meie lineaarsed valgustid ideaalseks valikuks kontoritesse, kus on vaja suurt hulka valgustusseadmeid ning kus energiakulu on oluline kaalutlus.
  • Lineaarset valgustit saab paigutada täpselt töölaua kohale, et laua taga töötaval inimesel oleks kvaliteetse valguse tingimused võimalikult head ning silmi väsitataks võimalikult vähe. 
  • Paljudel meie lineaarsetel valgustitel on valgustemperatuur muudetav ning lisatud ka hämardamistehnoloogia. Nii saab kasutaja reguleerida valgust vastavaks enda soovidega.
  • Kontorivalgustit valides saad valida valgusti pikkuse vastavalt vajadusele, LED House valikust leiab erinevate pikkustega valgusteid. Lisaks on sortimendis ka süvistatavaid mudeleid, mis sobivad hästi nurka asetatud tööpaiku valgustama. 

PS! Valides töökohavalgustit - vali selline pikkus, mis kataks ära terve laua-ala.

  • LED House valikust leiad modernse välimusega kontorivalgustid, mis sobivad suurepäraselt kaasaegsetesse kontoriruumidesse.

Mis on lineaarse valgusti erinevad otstarbed?

  • Oma lineaarse kuju poolest sobib ideaalselt valgustama lauapinda. Soovitame klassikalise töölaua kohale mudelit, mis on 1500mm pikk ja katab laua kogu ulatuses ära.
  • Suurema võimsuse ja luumenite arvuga kontorivalgustid sobivad ka konverentsiruumide pikki laudu valgustama.
  • Jätkatavad ja süvistatavad valgustid sobivad ideaalselt eluruumidesse üldvalgustiteks. Näiteks mudelid, mida saab ka nurkadesse väga efektselt paigutada. 
  • Mõni võimsam mudeliseeria sobib suurepäraselt valgustama ka suuremaid pindu. Näiteks loengusaali või töökotta. 
  • Mõndadest pinnapealsetest valgustitest saab aga jätkates moodustada erinevaid valgustuslahendusi ning seetõttu on nende kasutusala siseruumides väga lai.Millised valgustemperatuurid sobivad kuhu?

Leiad meie tootevalikust erinevaid valgustemperatuure: alates 2700K soojast valgest kuni 5700K külma valge valguseni. Näiteks oleme paigaldanud Hektor Container hotelli valgustid, mis hommikuti valgustavad külma valge valgusega, et külalised saaksid hommikusöögiks reipamalt ärgata ning sooja valge valgusega õhtupoolikutel, et ööuneks valmistumiseks rahulikum atmosfäär luua.

Kui valid LED lineaarseid valgusteid koju, siis soovitame neutraalsemaid ja külmemaid valgustemperatuure näiteks vannituppa, kööki, lugemisnurka ja elutuppa ning soojemaid valgustemperatuure magamistuppa ja lastetuppa.

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine