Kas LED siinivalgustid, koju või kontorisse?

LED siinivalgustitega saab modernse valgustuslahenduse, mida kasutatakse peamiselt avalikes ruumides, nagu kontorid, kaubanduskeskused ja näitusesaalid. Valgustid kinnitatakse spetsiaalsele rööpale (siinile), mis võimaldab nende paigutamist erinevatesse kohtadesse ja vastavalt vajadusele suunata, kus on vaja rõhutada erinevaid esemeid või tooteid. LED siinivalgustid on populaarsed ka tänu nende energiasäästlikkusele ja pikale elueale, mis on oluline just kaubanduses. Samuti sobivad LED siinivalgustid suurepäraselt ka kodudesse, eriti kui soovitakse luua hubast atmosfääri. LED siinivalgustid on saadaval erineva disaini, stiili ja suurusega, mis võimaldab neid sobitada erinevate sisekujundusstiilidega. Üldjuhul on nad valget või musta tooni korpusega ja erineva valgustugevusega. Kindlasti saate meie juurest endale valida sobiva valgusti vastavalt oma valgustusvajadustele.

Rohkem tooteid

Siinivalgustid kinnituvad siinile, mida saab paigaldada seinale ja lakke, nii süvistatult kui ka pinnapealsena. Turul liigub erinevaid siine, millel on erinevad siinikinnitused. LED House pakub kolmefaasilist euro standardile vastavat siini, kuhu saab kinnitada kõikide tootjate valgusteid, mis toodetud sama standardi järgi. EI ole vahet, kas valgusti on Halla, Wever & Ducré, Nexia, Karizma, Reggiani, SLV, Leds-C4, Ivela - kõik need ja ka teised, mida kohe ei nimetanud on meie siini jaoks sobilikud valgustid. Samuti saab meie valgustid, kinnitada nendele siinile. Kui kümne või kahekümne aasta pärast on vaja siini või valgustit vahetada, siis uute paigaldamisel sobituvad need ikkagi ideaalselt.

POWERGEAR siinid turvaline ja sobiv lahendus!

Kindel toode, kindla tarnija juurest ja mitte ülemakstud hinnaga. Aastal 2018.a. sai meie uueks partneriks PGE bv | PowerGear Europe, kelle toodangut hakkasime kohe maale tooma. Kogu selle aja vältel pole me pidanud kahtlema nende kvaliteedis. PowerGear tooted on nii pakendatud, et 3m pikkused siinid jõuaks kohale sirgelt ja kriimustamata. Iga toode on eraldi markeeritud ja nii on neid raske segi ajada. Siinidel on käelisus parem ja vasak pool. See mõjutab üldjuhul ainult liitekoht, et kummale poole nurk keerab, kas paremale või vasakule. Rohkem infot PowerGear kataloogis. PowerGear ladu asub Rotterdamis ja kaup sealt meie juurde saabub kiiresti. Enamusjaolt on kõik tooted meie Tallinna laos olemas.

Kolmefaasi siinid

Tehnilised omadused

Kolmefaasi siin sobib nii professionaalseks, kui ka kodus kasutamiseks. Maksimaalne vool, mida ühele faasile võib rakendada on 16A. Ehk suurm lubatud võimsus faasi kohta on 3500W. Kui üks valgusti on 35W, siis saaks neid ühte gruppi panna maksimaalselt 100tk. Loomulikult peab arvestama ka valgusti käivitusvooluga, mis seab veel omad piirangud. Kolmefaasisiinil on kolm faasi, seega saab valgusteid lisada väga palju, kui need faaside vahel ära jagada. Samuti saab faase erinevalt juhtida ehk sisse ja välja lülitada. Akendega ruumis saab osad faasid välja lülitada, kui aknast paistab sisse ka päike. Seega tööle saab jätta näiteks ühe faasi ehk ühe valgusti grupi.
Prolumen siinivalgustid on saanud paljude äriomanike meelistooteks, kuna hea hind ning vastupidavus on märksõnad, mis iseloomustavad neid tooteid. Tootja kasutab ainult tuntud brändide komponente nagu OSRAM, PHILIPS, CITIZEN, Vossloh Schwabe, LEDTEEN. Kõigil Prolumen toodetel on tehasegarantii 5 aastat. Tootja pakub veel erinevaid juhtimisvõimalusi nagu DALI ja TRIAC. Samuti saab valgusteid juhtida üle CASAMBi võrgu. Vastavalt püstitatud eesmärgile leiab Prolumen valikust alati omale sobiva lahenduse. Tutvu tootja koduleheküljega siin.