Argentiina Restoran- Fahle Majas

Argentiina Restoran on turul tegutsenud juba veerand sajandit. Nende vastvalminud uude restorani Fahle Majas, aadressil Tartu maantee 80, sai hea koostöö tulemusel ellu viidud meeldejääv valguslahendus. Viimase 25 aasta jooksul on maailmas palju juhtunud, kuid Argentiina Restoran pakub oma klientidele jätkuvalt parimat restoranielamust!

Argentiina Restoranil tekkis vajadus täiesti uute ruumide jaoks, sest hoone kus restoran enne asus, otsustati lammutada. Kuid ega siis Ego ning tema tiim lasknud ennast sellest heidutada, vaid hakkasid plaani pidama uue restorani avamiseks. Ego hääles on tunda täielikku kirge oma töö suhtes ning kui uurin, et kust ammutas ta ideed restorani kujundamiseks, siis vastab ta reipal häälel: „Ise mõtlesin välja Fahle Majas asuva Argentiina Restorani disaini ja stiili. Ideid ammutan üle maailma restorane külastades, sest just nii on võimalik märgata erinevaid detaile, mis aitavad peas luua terviku uute ja ainulaadsete ideede genereerimiseks.“ Ego käis koos tiimiliikmetega ka Ukrainas metallitehases, kus vastavalt nende esitatud joonistele said nad eritellimusel ehtsa Argentiina Parrilla grilli ikka selleks, et pakkuda oma klientidele veelgi autentsemat maitseelamust.

Fahle Majas asuva restorani valguslahenduste osas otsustasid nad Ego sõnul pöörduda just LED House OÜ poole, kuna neile avaldas muljet meie tehtud tööde nimekiri ning ägedaid projektid. Lisaks mainib Ego, et on ka tuttavatelt saanud positiivset tagasisidet meie teenuste ja toodete osas.

Valguslahenduste osas oli Egol endal idee olemas, mille nad koos müügispetsialistiga koos üle vaatasid ning vastavad vajalikud muudatused ka sisse viisid. Ego kiidab ka koostööd meie müügispetsialisti Carineega, sest erilahenduste osas peab ta kõige olulisemaks professionaali soovitusi, sujuvat koostööd ning abivalmidust. Seetõttu käib ta ka edaspidi suurima rõõmuga LED House-is. 

LED House-iga koostöös saavutatud valguslahenduse lõpptulemusega on Ego väga rahul ning ütleb, et restoran sai ideaalne- grilliparadiis koos premium klassi lihaga!