Argentiina Restoran- Fahle Majas

Viimase 25 aasta jooksul on maailmas palju juhtunud, kuid Argentiina Restoran pakub oma klientidele jätkuvalt parimat restoranielamust! Nende vastvalminud uude restorani Fahle Majas, aadressil Tartu maantee 80, sai imelise koostöö tulemusel ellu viidud meeldejääv valgustuslahendus. 

Argentiina Restoranil tekkis vajadus täiesti uute ruumide jaoks, sest hoone, kus restoran enne asus, otsustati lammutada. Kuid ega siis Ego oma tiimiga lasknud ennast sellest heidutada! Selle asemel hakkasid nad plaani pidama juba uue restorani avamiseks. Ego hääles on tunda täielikku kirge oma töö vastu ning kui uurisin, et kust ammutas ta ideed restorani kujundamiseks, vastas ta reipal häälel: „Ise mõtlesin välja Fahle Majas asuva Argentiina Restorani disaini ja stiili. Ideid ammutan üle maailma restorane külastades, sest just nii on võimalik märgata erinevaid detaile, mis aitavad peas luua terviku uute ja ainulaadsete ideede genereerimiseks“. Ego käis koos tiimiliikmetega ka Ukrainas metallitehases, kus vastavalt nende esitatud joonistele said nad eritellimusel ehtsa Argentiina Parrilla grilli selleks, et pakkuda oma klientidele veelgi autentsemat maitseelamust.

Fahle Majas asuva restorani valguslahenduste osas otsustasid nad Ego sõnul pöörduda just LED House poole, kuna neile avaldas muljet meie tehtud tööde nimekiri ning ägedad projektid. Lisaks mainib Ego, et on ka tuttavatelt saanud positiivset tagasisidet meie teenuste ja toodete osas!

Valgustuslahenduste osas oli Egol endal idee olemas, mille nad koos müügispetsialistiga koos üle vaatasid ning vastavad vajalikud muudatused ka sisse viisid. Ego kiidab ka koostööd meie müügispetsialisti Carineega, sest erilahenduste osas peab ta kõige olulisemaks professionaali soovitusi, sujuvat koostööd ning abivalmidust. Seetõttu käib ta ka edaspidi suurima rõõmuga LED House-is. 

LED House-iga koostöös saavutatud valguslahenduse lõpptulemusega on Ego väga rahul ning ütleb, et restoran sai ideaalne grilliparadiis koos premium klassi lihaga!

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine