LED House on teinud edukalt koostööd juba üle 50 ettevõttega. Tule tasuta konsultatsioonile ja leiam

Inspireerivad valguslahendused nii kodus kui ka aias. 

Kui küsida Oaktree OÜ asutajalt Markenilt, et kuidas tuli idee luua selline äge ja ainulaadse kontseptsiooniga ettevõtte, siis vastab ta reipal häälel: „Tegelikult olen õigusteaduse haridusega, kuid olen oma kire tänaseks hetkeks avastanud hoopis puidutööstuse- ja maastikuehituse valdkonnas.“ Oaktree OÜ sai Markeni poolt asutatud juba aastal 2010 ning vastavalt kliendi soovidele toodavad ja ehitavad nad puidust välistruktuure, varjualuseid, terrasse ja muid elemente. Lisaks toodavad vertikaalhaljastuse raame ning taime- ja istutuskaste.

Oaktree ja LED House-i koostöö on toiminud sujuvalt juba aastaid. Oma tee meieni leidis Marken tegelikult täitsa juhuslikult internetist otsides, kui tekkis vajadus erinevate valguslahenduste järgi. Hea koostöö tulemusena on Marken jäänud meie kliendiks, sest vajaminevad tooted on iga kord kiirelt kättesaadavad. Lisaks kiidab Marken ka meie klienditeenindajaid, kes on alati telefonikõne kaugusel ning erinevate küsimuste ja lahenduste korral professionaalseid soovitusi jagavad. „Minu jaoks on oluline, et kogu valguslahendus on võimalik soetada ühest kohast koos asjaliku nõu ja piisava lisainfoga - millised tooted võiksid sobida, millise pikkusega peaks olema kaabel, millise tugevusega adapter jne. Neid andmeid ei ole mina ise alati kõige täpsem hindama, seetõttu väärtustan just seda osa väga.“

Marken on rahul, et on leidnud LED House näol omale hea koostööpartneri, kellega ka edaspidi koos ägedaid projekte teostada ning meil on siiralt hea meel, et saame aidata Markenil oma klientide soove täide viia.

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine