Elektriarve tõi pisara silma?

Võib-olla on aeg oma ettevõtte valgustuslahendus ringi mõelda? Kas teadsid, et anduriga LED valgustuse kasutamisel töötaksid sinu lambid 40-60% vähem, et saavutada ühtlane ja sujuv valgus. Mis veel parem, nad suure tõenäosusega võtaksid ühe tunni kohta vähem elektrienergiat ka. Teostasime just sellise lahenduse Baltikumi suurima joogibrändide esindaja, Prike, Tallinna laole. Loe selle kohta lähemalt siit.
Allpool vaatame, kuidas erinevate ettevõtete valgustust kaasajastada ning miks sellel mõtet on. Kui sinu ettevõttel on LED valgustid juba üles pandud ja naudid väiksemaid elektrikulusid, siis võid meie teisi artikleid sirvida. Oleme kindlad, et leiad midagi huvitavat.

LED valgustid tootmisettevõtetele

Tootmise ja valmistamisega tegelevate ettevõtete elektritarbimine on Eesti sektoritest üks suurimaid. Valgustuse lahendused annavad sellele oma panuse. Sageli on vahetused ööpäevaringselt ja liinidel käib töö vahetpidamata. Kõige selle juures kuluvad valgustid, kulub elektrienergia ja läbipõlenud valgustite väljavahetus on paras peavalu. Keskmine LED pirn kestab umbes 10 000 tundi (pakendil lubab küll 15 000, aga reaalelus on see enamik juhtudel pigem lühem), mis tähendab poolteist aastat ööpäevaringset kasutamist. 
Lisaks tootmisruumidele, tuleb arvestada ka parkla ja väliruumidega. Ühtlane ja korralik valgustus on logistilisest vaatenurgast väga oluline, et tagada turvalisus ja võimalikult sujuv kauba peale- ning mahalaadimine. Pakume ka parklate ja välipindade LED valgusteid – üks hilisemaid näiteid on Vennad-Dahl parkla, kui olime nende müügi- ja kontoriruumid juba uute LED lampidega varustanud.

LED lambid büroopindadel

Väga sageli juhtub, et kontorist lahkub viimane tööline ja lambid jäävad põlema. Seda eriti veel tänasel kodukontori ajastul, kus võib-olla ei olegi ühtegi hommikust-õhtuni töötajat jooksvalt kohal. Kontorites on valgustus olulisel kohal, sest tervis loeb ja silmade kaitse on töötervishoiu vaatenurgast tööandja kohustus. Vaheta (või palu vahetada) oma büroopindade valgustid LED lampide vastu välja ning lõpeta pirnide vahetamine ja ebavajalikult suure elektriarve maksmine.
Võime kõik sinu jaoks tarkvara ja andurite abil nii seadistada, et lambid töötavad siis kui vaja ning puhkavad, siis kui tööd ei tehta. Oleme büroopindadele erinevaid valgustuse lahendusi loonud: alates Bolti kontoritest Tallinnas ja Tartus, kuni väiksemate büroopindadeni välja. Kirjuta meile juba täna!

LED lambid kaubanduspindadel

Kaupluse jaoks on valgustus võib-olla et kõige olulisemal kohal, sest hea valgustuse abil saab kliendi tähelepanu just õigetele toodetele ja väljapanekutele juhtida. Halva valgustuse korral näevad tooted ka halvad välja. Sel põhjusel tuleks oma kaupluse valgustuse süsteem üle vaadata ja vajadusel uue, terava ja timmitava LED valgustuse vastu välja vahetada. Suure tõenäosusega sinu kaupluses juba on LED lambid, aga nende asetus ja paigutus tuleks siiski üle vaadata. Teinekord võib juhtuda, et väljapanek on muutunud ja võtmetooted on teise ruumi otsa liigutatud – valgus, aga, näitab endiselt vanasse kohta.
Vajadusel saame abistada täiendavate LED valgustite lisamisel või kogu vana süsteemi väljavahetamisel. Inspiratsiooni saamiseks võib sirvida meie varasemaid kaubanduspinna LED valgustuse lahendusi nii Miniso kauplusele, Experdile kui ka glamuursele Lushile.

LED lampide lisamine oma ettevõtte valgustuse lahendusse pole alati ainult rahaline kokkuhoid elektriarve kulult. See on ka ajaline võit ja võimalus keskenduda olulisematele teemadele, kui vanade lampide pidev väljavahetus või kaebused halva valgustusega tööpindade osas. Kui tunned, et sinu ettevõttes just need mured aeg-ajalt esile kerkivad, siis on kindlasti aeg parema valgustuse peale mõtlema hakata. Vaata meie tähelepanuväärsemaid tehtud töid.

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine