Akcome päikesepaneelid

Jiangsu Akcome Science and Technology Co., Ltd. asutati 2006. aastal ning kanti Shenzheni börsile (aktsiakood 002610) 2011. aastal. Ettevõte on üks juhtivaid Hiina uue energia ettevõtteid, mille peakorter asub Jiangsu provintsis Zhangjiagangis.

Järgides uue energia tööstuse arengusuundumusi, on Akcome jätkuvalt tegelenud uue energia valdkonnaga ning olnud järjestikustel aastatel esitatud Hiina 500 erakapitali ettevõtte hulka ning globaalsete uue energia ettevõtete Top 500 hulka. Akcomel on üle 3500 töötaja, kelle müügi- ja teenindusvõrgustik hõlmab üle 80 riigi ja piirkonna kogu maailmas. Viimase 16 aasta jooksul on Akcome oma suurepärase kvaliteedi ja turureputatsiooni tõttu saanud üle 300 tehnilise patendi ja peaaegu 400 tuntud auhinna nii kodu- kui välismaal.

Järgides fotovoltatehnoloogia iteratiivset täiendamist, loob Akcome aktiivselt topeltveoga ärimudeli, mille tuumaks on uue energia tootmine ja uue energia teenindus. Ettevõte on täielikult pühendunud kõrge efektiivsusega päikesepatareide, moodulite ja elektrijaamade täieliku elutsükli töö käitamise teenusele. Akcome keskendub HJT-tehnoloogia täiendamisele ja rakendamisele, et edendada taskukohast uut energiat, mis aitaks maailma.

Akcome toodab päikeseenergia komponente, sealhulgas päikesepaneele, mis on kõrge kvaliteediga ja sobivad nii era- kui ka ärilistele kasutajatele.

Akcome päikesepaneelid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on erinevate võimsuste ja suurustega, mis sobivad erinevatele energiavajadustele. Need paneelid on disainitud vastu pidama erinevatele ilmastikutingimustele, sealhulgas tugevatele tuultele, lumelörtsile ja vihmale.

Akcome päikesepaneelid on tuntud oma tõhususe poolest, neil on kõrge efektiivsus ning need suudavad koguda rohkem päikeseenergiat kui teised päikesepaneelid.

Kokkuvõttes on Akcome päikesepaneelid kõrge kvaliteediga ja tõhusad, sobides erinevatele energiavajadustele. Samuti on neid lihtne paigaldada ja hooldada. Akcome on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastutustundliku tootmise poolest, mistõttu on nende päikesepaneelid suurepärane valik keskkonnateadlikele tarbijatele.