Martin Vabul

JUHTKOND

Martin sobiks hästi Leiutajateküla elanikuks. Teda inspireerib intellektuaalne sügelus, mis innustab teda pidevalt uusi ideid genereerima ja neid testima. Ettevõtjale omaselt on tema mõtteis aina uued sammud, mida ettevõtte ja tiimi heaks astuda. Ka siis, kui näed teda rattaga sõitmas, jooksevad tõenäoliselt tema peas nimed neist, kellele järgmisena helistama peaks.

Jah, see mees ei võta endale naljalt vaba aega, ta ootab selleks suve. Naturaalse päikesevalguse hiilgeajal Martin LED-idest ei mõtle – siis haarab rohelus tema tähelepanu ja kutsub aeda askeldama.

Martin usub, et maailmas on palju häid juhte. Tema enda tugevused on uudishimu ja kindlameelsus. Martin ei anna kunagi alla – isegi, kui miski võtab väga kaua aega. Ta ei kalkuleeri liialt enne tegutsemist ning on valmis katsetama erinevaid variante, et näha, milline lahendus parim on. Ning kui midagi Martinile väga meeldib, siis ta tegutseb selle nimel, lootuses, et see meeldib sama palju ka kellelegi teisele.

Eriti rõõmus ja uhke on ta oma meeskonna üle, mis koosneb iseseisvatest, julgetest, ettevõtlikest ja hea õppimisoskusega inimestest. Tulevikku vaadates näeb Martin end töötamas koos veelgi enamate inspireerivate inimestega, kes leiavad oma tööst rõõmu ja teevad LED House’is just seda, mis neile meeldib. email-martin Kirjuta mulle

Timo Kukk

JUHTKOND

Timo ütleb, et LED House’is ei hakka kunagi igav. Ametlikus kirjas on tema ametinimetus operatiivjuht, tööülesanded on aga väga mitmekülgsed - oma tehniliste oskustega on ta toeks kõigile kolleegidele, suhtleb uute toodete leidmiseks tarnijatega ning tegeleb veel ka päikesepaneelidega.

Tehniline maailm on Timole huvi pakkunud juba lapsest saati. Arvutid, autod, kõik elektriga seonduv on alati temaga kaasas käinud. Küll aga ei kujutaks ta end ette päevast-päeva arendusega tegelemas, palju paremini sobib talle kombinatsioon päris inimestega suhtlemisest ja tehnilisest tööst arvutitega. Ja päriselt hea huumor on Timo tiimis väga olulisel kohal!

Lisaks väärt huumorile hindab Timo kõrgelt meeskonnatööd. Just tänu suurepärasele koostööle on valminud paljud suured projektid, väljatoomist väärib näiteks Skypargile valguslahenduse loomine.

Et ka vabal ajal igav ei hakkaks, siis on ta juba pikalt õppinud jaapani keelt ning kui oleks võimalus nüüd kohe kuskile teleporteeruda, siis läheks Jaapanisse. Kõigele lisaks on Timo ka paberitega pianist. Just selline mitmekülgsus ühendab LED House’i inimesi kõige enam! email-timo Kirjuta mulle

Liina Tarve

MÜÜGIOSAKOND

Liina on LED House’i staažikam töötaja. Ta alustas klienditeenindaja rollis, kuid tegutseb täna büroojuhina – tegeleb klientide ja arvetega, muretseb büroosse vajalikke asju ja hoiab kontoris head tuju üleval.

Liina tugevusteks ongi rõõmsameelsus, positiivne suhtumine, rahulik meel ning ausus. Ta usub, et inimesed võiksid iga päev südamest naerda. Liina on õnnelik, et LED House’is on toredad inimesed, keda iseloomustavad kiiksud ja hea huumor. Erilist mainimist väärivad suured projektid nagu Skyparki ja Apollo kinode valguslahenduste teostamine, kus on tarvis kaasata võimalikult palju käsi-jalgu. Kuna meeskond on väike ja kõigil loetud arv jäsemeid, siis kaasneb sarnaste projektidega vajadus olla paindlik ning toetav. Siinkohal tuleb kasuks LED House’i meeskonna ühtsus ja hoolivus, mis nõudlikku olemusega tööd tasakaalustab. Liinat kuulates saab selgeks, et temas on palju positiivset energiat, mida edasi anda.

Vabal ajal meeldib Liinale maal tegutseda, perega koos aega veeta ja käia jumping trennis ennast välja elamas. Hea meelega läheks ta ka metsa või mere äärde, kus saab rahulikult olla ja vaadelda ümberringi toimuvat. Seetõttu pole ilmselt üllatav, et Liina tahaks olla must panter – omamoodi salakaval ja ohtlik, aga ka ilus ja seksikas loom. email-liina Kirjuta mulle

Raimo Laosma

MÜÜGIOSAKOND

Kas Sinu meeskonnas on kolleeg, kes sõitnud jalgrattaga ümber maakera? Meil LED House’is on! Raimo on oma “natukene pikematel” rattaringidel sattunud nii Alaskale kui Aafrikasse, aga suureks rõõmuks on jõudnud ringiga meie müügitiimi.

Lai silmaring ja kokkupuuted paljude eri kultuuridega peegelduvad suurepärases inimeste lugemise oskuses ning sportlik sitkus ja sihikindlus väljenduvad oma töös väga kõrgete standardite seadmises. Raimo tunneb, et täna töötab ta just sellises keskkonnas, kus saab oma paarikümne-aastast müügitöö kogemust rakendada. Tema jaoks on parima võimaliku tulemuse saavutamine oluline, seda ka igapäevaste valgusarvutuste tegemises!

Kui Raimo saaks üheks päevaks olla mõni loom, siis oleks ta arvatavasti kaheksajalg, sest need loomad on lihtsalt üdini lahedad kujud - sõbralikud, aktiivsed ja julged. Selle põgusa kirjelduse põhjal võib leida nii mõningaidki sarnasusi Raimoga… email-raimo Kirjuta mulle

Carinee Paet

MÜÜGIOSAKOND

Kui Carinee käest küsida, mis tööd ta teeb, vastab ta tagasihoidlikult, et suhtleb klientidega. Selle vastuse põhjal võiks Carinee olla nii hädaabi liini dispetšer kui ka ettevõtte arendusjuht. 

Kui Carinee igapäevaste ülesannetega seotud lugusid kuulata, saab selgeks, et LED House’i müügi- ja e-poe spetsialistina täidab ta klientide jaoks mitmekülgset rolli. 

Carinee aitab väike-ettevõtetel ja eraklientidel leida nende jaoks parima valguslahenduse ning toob kõikidest koostööprojektidest kaasa teadmised, kuidas ettevõte tulevikus veel paremaid pakkumisi saaks teha. Tema portfooliost leiab nii väiksemaid kui suuremaid projekte, mille üle kogu ettevõte uhke olla võib. Carinee on täpne, korrektne ja kohusetundlik, mis kindlustab klientide rahulolu – Carinee usub, et LED House’ist leiab igale kliendile sobiva lahenduse. 

Oma tiimi kirjeldab Carinee vähem tagasihoidlikult kui oma tööd: “Meie meeskond on värviline, sädelev, omapärane, väikeste kiiksudega ja vahva.” LED House on tema sõnul võimas ettevõte, mida jooksutab väike (aga võimekas) meeskond, mis teeb suursuguseid asju.

Kui Carinee saaks valida ühe supervõime, siis oleks see võime inimesi tervendada…või oskus teleporteeruda. Esimese asjana läheks ta džunglisse ilusat loodust nautima.

Karel Pärn

LOGISTIKA 


Karel on andekas noor logistika spetsialist, kes tegutseb selle nimel, et LED House’i kaup jõuaks turvaliselt punktist A punkti B.

Karel usub, et aeg teeb oma töö, ja seda kõige positiivsemas mõttes. Tõenäoliselt seetõttu, et Karel ühines LED House’i tiimiga, kui tegevjuht Martin otsis lattu abilist, kuid leidis peagi tee kontorisse. Seal tegeleb Karel kauba trajektoori täpsustamise ja kohaleveo kindlustamisega, suhtleb tarnijatega ja täidab teisi jooksvalt tekkinud ülesandeid.

Kareli tugevusteks on sihikindlus, otsekohesus ja uudishimu. Teda kuulates jääb kõrvu ka mehe andekalt peidetud huumor. Kui Karel oleks piraat, siis oleks tema nimi Jack Sparrow – ikka legendaarse karakteri järgi, kes Kareli sõnul on talle sarnaselt “omamoodi”. Tõenäoliselt temast siiski merel-seilavat piraati ei saaks, kuna armastab liialt sporti ja sõpradega koosviibimist – kumbagi neist ei saa ju pikaks ajaks hooleta jätta. Eriti arvestades, et tema suurimad saavutused on mehe sõnul veel ees… email-karel Kirjuta mulle

Sander Vaher

TEHNILISED LAHENDUSED

Sandri tööülesannete hulka kuuluvad tina panemine ja jootmine. Tõlkes tähendab see LED ribade jootmist ehk kokku ühendamist, valgustite kontrollimist, garantiitööde teostamist ning vahel ka erivalgustite ehitamist.

Sander jõudis LED House’i meeskonda Kanadast, alustas laos töötamisest ja on järjepidevalt õppinud, ennast arendanud ja edasi liikunud. Ta ütleb, et heas töökeskkonnas on väga oluline, et kõigil oleksid sarnased vaated ettevõtte kultuurile ning tööd tuleb teha ilusti. Neil põhjustel ta LED House’is töötabki.

Oma tugevustena toob ta välja hea ajaplaneerimise, žongleerimisoskuse, paindlikkuse ning võime väikestele detailidele keskenduda. Vaid nii saab tulemus kliendi jaoks ideaalne!

Vabal ajal meeldib Sandrile erinevate aktiviteetidega tegeleda. Lisaks reisimisele otsib ta adrenaliini rula-, jalgratta- ja lumelauasõidust.

Kui Sander saaks teleporteeruda ükskõik kuhu maailma otsa, siis ei valiks ta üht kindlat sihtkohta, vaid eelistaks veeta iga päeva erinevas kohas. Esimese peatuse teeks Eiffeli tornis, sööks seal värsket sarvesaia. Elu oleks veelgi mõnusam kui liikumine punktist A punkti B ei võtaks nii kaua aega! email-sander Kirjuta mulle

Henri Gornischeff

LADU

Henril on tahtejõudu (ja füüsilist jõudu!) mitme mehe eest. Tema vastutab kõige eest, mis toimub LED House’i tagaruumides. Kaupade vastuvõtmine ja komplekteerimine, tellimuste kokkupanek, pakkimine, lao korrashoid ja palju muud.

LED House’i meeskonda jõudis Henri tuttava kaudu (tsau, Sander!). Igapäevaselt kannab Henri vastutust väga kergesti purunevate toodete liikumise eest. Konkreetsus ning täpsus on tema jaoks siin olulised märksõnad. Enda iseloomustamisel on ta konkreetne: “Asjad on vaja ära teha!”.

Aktiivne elustiil ja oma füüsilise tervise eest hoolitsemine on Henrile olulised - vabal ajal võib teda leida sõpradega lauatennist mängimast või siis teedel rattakilomeetreid kogumast. email-henri Kirjuta mulle

Triin Tüksammel

Sarnaselt oma kolleegidele, on meie andmehalduse spetsialist Triin nagu Šveitsi nuga ning täidab LED House’is mitmekülgseid funktsioone. Tema haldusalasse kuulub kõik, mida näete veebilehe e-poe sektsioonis: tootefotode valimine; tootekirjelduste kirjutamine ning erinevatesse keeltesse tõlkimine. 

Triin on veebipoe väravavahina tihti esimene, kes uusi tooteid näeb. Selle privileegi omaks sai ta 2024. a kevadel, mil vahetas õpetajatöö LED House’is asjaajamise vastu, tuues endaga kaasa oma suurepärase oskuse luua korda, infot struktureerida ning toetada kasvava ettevõtte prioriteetide seadmist. Neid tugevusi täiendavad nüüd detailsed teadmised LED-valgustusest.

Vabal ajal hobi-ettevõtlusega tegelev Triin väärtustab LED House’i töökultuuri, kus kõik suhtlevad omavahel vabalt, olenemata positsioonist. Lisaks meeldib väga, et inimesed pole ettevõttesse tulnud mitte konkreetsete ametikohtade pärast, vaid sellepärast, et nende isiksused sobivad kokku, moodustades ideaalse tiimi. Aga vahest ka kolleegi Carinee kringli pärast, mis võib ka kõige kahvatuma südame läikima panna.

Üksikule saarele minnes oleks Triinu jaoks kõige olulisem telefon, mille abil lastele helistada. Sinna saaks kaasa võetud ka juba olemasolev supervõime – rööprähklemine, mis teeb keerulise elu palju lihtsamaks! email-triin.tyksammel Kirjuta mulle

Meie veebisait kasutab küpsiseid parema kasutuskogemuse võimaldamiseks

Luba kõik küpsised

Loe lisaks: Isikuandmete töötlemine