Päikesepaneelid nüüd meie valikus!

Päikesepaneelid eramajadele

Päikesepaneelid on suurepärane valik eramajade omanikele, kes soovivad vähendada oma elektriarveid ja saada kasu taastuvast energiaallikast. Päikesepaneelide paigaldamine eramajadele on üha populaarsemaks muutunud, kuna see võib aidata säästa raha ja vähendada süsinikujalajälge.

Eramajadele mõeldud päikesepaneelid on erineva suuruse ja võimsusega ning saavad toota piisavalt elektrit, et katta majapidamises vajaliku energiakasutuse.

Päikesepaneelide paigaldamise kulud varieeruvad sõltuvalt paigaldatavate paneelide arvust ja võimsusest, kuid need võivad tasuda end ise tagasi mõne aasta jooksul. Lisaks võib päikesepaneelide paigaldamine suurendada eramaja väärtust ja atraktiivsust, muutes selle keskkonnasõbralikumaks ja energiasäästlikumaks.

Paigaldusel kasutatud tooted

Päikesepaneel AKCOME SK8612HDGDC HJT 9BB HALF-CUT BIFACIAL 2094x1038x30mm must 460W IP68 Päikeseenergia mikroinverter TSUN TSOL-M1600 4 päikesepaneeli IP67 Inverter GROWATT SPH 10000TL3 BH-UP hübriid + wifi moodul 10000W IP65 Inverter GROWATT MOD 15KTL3-X On Grid + wifi moodul 15000W IP66
klõpsa pildil, et näha rohkem

Päikesepaneelide paigaldus

Päikesepaneelide paigaldus on protsess, mis hõlmab päikesepaneelide fikseerimist katusele või maapinnale, elektrisüsteemi ühendamist ja kõigi vajalike seadmete paigaldamist, et muundada päikesekiirgus elektriks.

Päikesepaneelide paigaldus on oluline samm, et saada kasu päikesest kui tasuta ja taastuvast energiaallikast. Õigesti paigaldatud päikesepaneelid võivad oluliselt vähendada elektriarveid ja vähendada süsinikujalajälge.

Paigaldusprotsessi käigus tuleb järgida kõiki ohutus- ja ehitusnorme, et tagada päikesepaneelide tõhus ja turvaline toimimine. On soovitatav paigaldada päikesepaneelid spetsialistide abiga, kes saavad tagada kõigi komponentide korrektse paigalduse ja ühendamise.

Kui palju maksavad päikesepaneelid?