Siinivalgustid Unibet Sports Bar Tallinnas

Tallinna Vanalinnas avas oma uksed uudse kontseptsiooniga spordibaar Unibet Sports Bar Tallinn, kuhu meil oli rõõm pakkuda valguslahendusena siinivalgusteid. 

Valisime siinivalgustid, sest need sobisid spordibaari industriaalse stiiliga ideaalselt. Ühtlasi olid siinivalgustid hea valik, sest nende abil sai hõlpsalt valgustada korraga suure ala ning teisalt keskenduda konkreetsete tsoonide valgustamisele nagu näiteks baar või seinal rippuvad spordisärgid.

Baari väliskülje valgustamiseks kasutasime LED valgusriba, mis lasi baarileti tekstuuril väga hästi välja tulla ning aitas ruumi juurde tuua erinevaid valguskihte. 

Kuhu sobivad siinivalgustid?

Siinivalgustite süsteem on mitmekülgne ja populaarne valgustuslahendus, mis võimaldab suunata valgust sinna, kuhu vaja. 

See koosneb alumiiniumist siinist ja reguleeritavatest valgustitest, mida saab kinnitada kõikjale piki siini. Siinid toimivad jadaühendusena, tänu millele on neid mugav peaaegu lõputult pikendada ning seeläbi vajadusel valgusteid juurde paigaldada või vähemaks võtta.

Laia valiku erinevaid siinivalgusteid leiad meie e-poest. Ootame sind toodetega tutvuma meie esindusse Tallinnas, Kadaka tee 3/3!

klõpsa pildil, et näha rohkem